Mercedes C class 270 avantgarde -04

Shitet nga: benz 26 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes c class 270 avantgarde sapo ardhur nga anglia full opsion automatike xenon sedile lekure bagazhier ...pajisje lidhese blutooth telefoni on board parrot me pult perdorimi ...disqe amg 17 para 225 mrapa 245 ngjyra blu perle ne diell shum e vecant si dhe vet makina ....konsum i ulet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim