Mercedes C 320 dizel -08

Shitet nga: Vesel 24 Krr 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Tiranë
Kambio Automatike dhe Manuale. Airbag. Kondicioner. Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim