Mercedes C 30 AMG -03

Shitet nga: Meldi 15 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina ka shume opsione si p.sh:,bagazhier me 6 cd,tapiceri lekure,klima-bi zone,,pasqyra elektrike dhe me palosje,baxha xhami,.Makina eshte e ardhur nga Belgjika dhe i jane prere targat me siguracion per 1 vite.Makina ka ardhun ne gusht 2013 dhe dekumentat i jan prer deri ne tetor te 2013 dhe eshte ne gjendje super perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim.gomat i ka te reja dhe garanci qe mund te shikohet edhe se sa km ka bere ne shqiperi makina. makina gjithashtu ne varesi te guides edhe ekonomike por gjithashtu edhe shume e shpejte.
une jam pronari i 2 i makines edhe i pari ne shqiperi. makina eshte AMG origjinale si ne body gjithashtu edhe ne motorr mund ta kontrolloni ku te doni.
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim