Mercedes C 270 CDI manual look AMG -01

Shitet nga: eno 15 Gsh 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
C 270 cdi Manual , me navigator sedilje lekure dhe elektrike, climatronic, look AMG shum i shpejt dhe ekonomik. 206.000 KM origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim