Mercedes C 270 CDI -01

Shitet nga: denis 22 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Tiranë
FULL OPTION
AUTOMATIK
KLIMA
SEDILJE LEKURE
SEDILJE DHE TIMON ELEKTRIK (BUTONA TEK DYERT)
FOG LIGHT XENON
DISQE ALUMINI
PASQYRA ME PALOSJE
KONSUMI: 1 LITER ME SHUME SE C220
FUQIA: 170 HP (PLOT 50 KUAJ MBI C220) ja vlen ai liter
INTERIOR DHE EXTERIOR AVANTGARDE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim