Mercedes C 250 dizel -96

Shitet nga: C clas 12 Krr 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 490 EUR

Komuna: Tiranë
Benc c 250 eleganc ne gjendje perfekte goma te reja motorr kamjo pjes xhenerike ne gjendje te perkryer gati per cdo lloj prove me targa dhe me dokumenta te prera 2490€ diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim