Mercedes C 250 dizel 1998

Shitet nga: lenci 31 Gsh 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion .shes makin benc Mercedes me dokumenta Te regullta Te paguara deri ne fund Te 2014 ful opsion aierbek klima later dyer me baxho abies serdilje lekure ne gjendje shum Te Mir shitet per arsye emigrimi
...........dhurat.....
krikon dhe gomen rezerv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim