Mercedes C 250 diesel -96

Shitet nga: eraldo 03 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz c class 1996 Portopagazh e zeze . Makina ka 360.000 km eshte me kondicioner , manuale . ka drita xenon dhe xhama te zeza . makina me dokumenta te rregullta por ka vetem 2 vjet pa paguar . I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim