Mercedes C 250 diesel -10

Shitet nga: elton 28 Tet 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 900 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 130000
Konsumi....:4.4L interurbane 5.6L kombinuar 7.8 L urbane
shes mercedes benz C250 CDI Blueefficence,
makina eshte full ekstra, tapiceri komplet lekure bezhe, baxha xhami, sendile electike me ngrofje, sensore parkimi para mbrapa, kamjo tip tronic, impianti muzikes HARMAN KARDON, fenere xenon inteligent qe ndricojne nga pret timonin, timon multifunksional, navigator satelitare, dvd, telefon bluetooth, grila me buton, xhama te zinj nga fabrika, motorr Blueefficence shume here me i fuqishem se motorrat e thjeshte CDI te bencit dhe shume me ekonomik ne karburant se CDI e thjeshte. ose nderrohet me apartament ne tirane + diferencen nga ana ime. per me teper shikojeni nga afer. FALEMINDERIT

Cel. : 0692066115
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim