Mercedes C 250 cdi -97

Shitet nga: hajredin 06 Qer 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes dhe nderroj mercedes c250 ne gjendje shum te mire ngjyr blu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim