Mercedes C 220 dizel -99

Shitet nga: benzi 01 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet benz c 220 i sa po ardhur nga gjermania me dogan te paguar makina esht ne gjendje shum te mir si brenda dhe jasht e gateshme per cdo prov..makina ndodhet pran Nord Park .f.shkruj.3700€ i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim