Mercedes C 220 dizel -96

Shitet nga: denis 06 Sht 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
GJENDJE SHUME E MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
SERVIS I BERE PARA 3 MUAJSH
DISQE ALUMINI NGA FABRIKA KONDICIONER
IMMOBILIZER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
TAKSAT TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim