Mercedes C 220 dizel -08

Shitet nga: hasan 07 Sht 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedes benz c 220 naft . Viti prodhimit ne fund 2007,makina ka te kaluara 200.000 km, esht ne gjendje shum te mire, posedon 9 airbag , abs, esp, ebv, sindiljet jane gjysem lekur , marsh automatike, navigator te madh, esht shum e ruajtur nga jasht dhe nga brënda .E doganuar . Çmimi 15.500€ .........................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim