Mercedes C 220 dizel -03

Shitet nga: Maringlen 16 Krr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Tiranë
Ka ardhur nga itali 1 vit i perdorur ne shqiperi.
Km origjinale dhe me liber sherbimesh te bera ne itali.
Cmimi i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim