Mercedes C 220 dizel -03

Shitet nga: Mercedez 10 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
E sapo arrdhur me dokumenta Te paguara . Fener kristal, kseno, pasyra me palosje, disje Te kromuara. Vaj e filtra Te nderruara, shume ekonomike. Sedilje Elektrike cope. Goma 80% . Cmimi 5700 euro. Nderrohet me Makina Te ndrryshme + - diferenca. , kemi dhe katerfenersh ngjyr blu i erret viti 98, 250 cc diezel lekur, me siguracjon , pa pagu taksa, cmimi 1950 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim