Mercedes C 220 dizel -02

Shitet nga: C CLASS 11 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET C CLASS AVANTGARDE VITI 2002,MOTORR 220 CDI ,NGJYRE E ZEZE KORB,KAMIO MANUALE,KLIMA,ABS,SRS,ESP,6 AIRBAG,PILOT AUTOMAIK,KOMPJUTER BORDI,BAXHA XHAMI,DISQE MERCEDES,DY KOPJE CELSASH,LARJE FENERESHKASETOFON ORIJIGNAL ME KOMANDA NE TIMON,,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE,LLAMARINE DHE TAPICERIE,ETJ,E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA NGA FRANKFURTI,ME DOGANE TE PAGUAR 5300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim