Mercedes C 220 dizel -02

Shitet nga: ..... 27 Sht 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shume te mir, c 220, e sapo ardhur, me dokumenta te paguara pe 1 vit, makina ka 220 mije km orgjinale mund ti kontrolloni ku te doni.fener dhe kseno te 2005, vaj e filtra te sapo nderruara , disjte sportiv te kromuara, goma te mira etj, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim