Mercedes C 220 dizel -02

Shitet nga: Flori 04 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje perfekte.nuk ka nevoje per asnje sherbim.shume e paster.taksa dhe siguracion te paguar.tej mase ekonomike me shtate marshe.tapiceri gri e hapur si nga fabrika.km 177.000.nderrohet me makine me te madhe familjare ose fuoristrade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim