Mercedes C 220 dizel -01

Shitet nga: Albert 22 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E verifikueshme ne cdo oficine ku ta coni.
Cmimi eshte i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim