Mercedes C 220 dizel -00

Shitet nga: Rimi 21 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga Gjermania me dogane te paguar Automatik sensore parkimi paara dhe mbrapa disje me goma 17
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim