Mercedes C 220 diesel -99

Shitet nga: Laert 18 Krr 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
shitet mercedes benz c220 elegance.. eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .. me letra te paguara deri ne qeshor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim