Mercedes C 220 diesel -99

Shitet nga: Xhildi 17 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
C klas 220 me dokumenta te pagura ne gjendje te mir teknike dhe motorrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim