Mercedes C 220 diesel -04

Shitet nga: Mercedez benz 23 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
C class 220 cdi avantgarde vitit 2004 ne gjendje perfekte dhe shum e mirmbajtur.dokumenta te rregullta deri ne 2015 me timon anglez.(160000 km )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim