Mercedes C 220 diesel -02

Shitet nga: Dritan 09 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
VITI PRODHIMIT 20/12/2001
- 195100 KILOMETRA ORIGJINALE(
- NGJYRE FLORIRI METALIZATO
- KAMBIO MANUALE
- PILOT AUTOMATIK
- TAPICERIA , SHUME E PASTER
- - RADIO MERCEDES-BENZ
- KLIMA
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE + BLLOKUES ME CELES
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- XHAMAT ME KOLOR BLU
- AIRBAG(SRS), ABS, ESP
- - TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
"ELEGANCE" + GOMA 90%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA ITALIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim