Mercedes C 220 diesel -02

Shitet nga: Enkli 29 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-benz C220 02'-03' avantgarde (por ne letra e ka 01' gabimisht po nuk nxjerr ndonje problem).
-ABS
-ESP
-Xhama elektrike
-CD
-Radio
-Ajer i kondicionuar
-Airbag
-Timon multifunksional
-Limitator
-Mbyllje qendrore
-Transmisioni manual
-Marsha 6+1
-Sedilje me levizje elektrike dhe te sapo nderruara
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim