Mercedes C 220 diesel -02

Shitet nga: Ervin 21 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes benz C-clas 220 Clasik nafte ngjyr gri metalixato i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te shkelqyer,Viti 2002 me navigator,sensor parkimi para dhe mbrapa,sedilje elektronike,pasqyra elektronike,makina nuk ka asnje gervishje,me goma te reja te 4-terta+goma rezerve,makina ka 2celesa,makines sapo i jan nxjerr targat shqiptare,eshte okazion...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim