Mercedes C 220 cdi i viti 1999-2000

Shitet nga: Sajmir 07 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes-Benz c-klas c-220 cdi, me 245 mij km origjinale, ngjyre gri me portobagazh. Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me letra te paguara. I gatshem per cdo lloj prove. Cmimi 3500€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim