Mercedes C 220 cdi Avangard -02

Shitet nga: toni 06 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
C 220 cdi Avangard.prodhim 2002.ngjyra zeze.kamio manuale me 6 marshe.ksenon.sendilje me ngrohje.me 4 goma dimerore dhe verore .200mij km.me dogan te paguar.cmimi 4700eur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim