Mercedes C 220 cdi -04

Shitet nga: MERCEDES 25 Gsh 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
C CLASS C220 SERIA "ADVANGARDE" VITI I PRODHIMIT FUND 2003
ARDHUR NGA GJERMANIA
KAMJO AUTOMATIKE TIPTRONIK
ME 170000KM ORIGJINALE!
BAXHO
SINJALE ME PALOSIE
XENON (LART & POSHT)
TAPICERI E ZEZE SH E PASTER
SEDILJET ELEKTRIKE
SENSOR SHIU & SENSOR DRITE
PILOT AUTOMATIK
KONDICIONER
DISQE TE REJA TE C TE 2010 ME GOMA TE SAPOVENDOSURA TE REJA
GJENDJE TEKNIKE,MEKANIKE ,ESTETIKE, DHE MOTOR PERFEKT
SHERBIME TE SAPOBERA ME FATURE :
VAJ FILTRA + VAJ KAMIO , FERROTA,TAMBURO,GOMINA ETJ
KONSUM SH TE ULET
DOKUMENTA TE RREGULLTA TARGA TE REJA + SIGURACION TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim