Mercedes C 220 cdi -01

Shitet nga: mercedes benz 15 Dhj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes Benz c220cdi 2001 Avantgarde,,kambio automatike,,baxha xhami,,sensor parkimi para dhe mprapa,,sendilje elektrike sendilje me nxemje,,sensor shiu,,pilot automat,,ABS ,,ESP ,,CLIMA,,sallon rrobe shum e paster,makina eshte ne gjendje perfekte,,me sherbime te sapo kryera,,taksa dhe siguracjon te paguara deri me 07.2015 tel:0697343690 5400euro cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim