Mercedes C 220 cdi -02

Shitet nga: lenci 06 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
c klas 220 cdi,avangard,2002,kamio automatike,kondicioner,tapiceri gri cop,xhama te zi origjinal te shkrujtme dhe ne leje,disje 17 amg,bisht ke xhami dhe ke bagazhi,kseno komplet,pasqyra me myllje,sensor ke feneret,me letra te sa po prera per nji vit,targa aa,ne gjendje shume te mire,timon anglez,shitet per arsye emigrimi,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim