Mercedes C 220 Cdi -01 ( i diskutushem)

Shitet nga: Mercedes 28 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz C 220 cdi Elegance Viti 2001
Ardhur nga gjermania e perdorur vetem nga nje dor
me te gjitha dokumentat te paguara deri ne tetor 2015
Ne gjendje prefekte motorrike xhenerike dhe vizuale
Sherbime te sapobera + vaj filtra
Te 4 gomat te reja 90%
Kamjo atomat tronik
4xhama elektrik
tapiceri shum e paster
Baxha xhami
Ngrohje sediljesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim