Mercedes C 220 CDI -07

Shitet nga: Ismet Rakipllari 12 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e prodhimit te 2007, e sapo erdhur nga Gjermania, eshte e pa punuar fare ne Shqiperi, ne gjendje te shkelqyer, dogana eshte e paguar, si dhe karta-siguracione te prera per nje vit. Ka: Sensor Parkimi, Navigator, Opsione ne Timon, Xhama Elektrike, ABS, Mbyllje Qendrore, Sedilje Stofe, Sensore Shiu, Sensore Drite dhe shume opsione te tjera. Cmimi 8500 Euro, i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim