Mercedes C 220 CDI -01

Shitet nga: Mercedes-Benz 07 Qer 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes-Benz C 220 CDI
Karburanti: Diezel
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 96

Ngjyre BLU PERLE ,shume e paraqitshme dhe pa gervishtje.
viti 2001
-kambio automatike tip tronik
-NAVIGATOR+ bagazhiere origjinale mercedes me 6 CD
- xhama dhe pasqyra elektrike
-8 airbag, komanda në timon, limitator shpejtësie, sensor drite
-disqe alumini 17"
-sensore parkimi
-me liber servisi
-me Baxha
- SEDILJE LEKURE dhe elektrike,tapiceri shumë e pastër
-në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike.
konsum mesatar 6,3 l, me doganë,me targa te reja, e sapoardhur nga BELGJIKA
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim