Mercedes C 200 dizel -99

Shitet nga: koli 17 Tet 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike,letrat e paguara deri me korrik 2015, xhama e pasqura elektrike,kamjo automatike tronik,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim