Mercedes C 200 dizel -96

Shitet nga: Tani 26 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION????? C Class.viti 96. Me Naft. 6.5 litra per 100 km.kondicioner.2 airibeg xhama dhe pasqyra elektrike.kseno..1900 Euro.dokumenta te rregullta..te sa po prera deri me dat 11.09.2015...ne gjendje perfekt.e gatshme per cdo lloj prove.....I PA DISKUTUSHEM..


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim