Mercedes C 200 dizel -05

Shitet nga: NIKU 06 Tet 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.ME DOGANE TE PAGUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim