Mercedes C 200 dizel -01

Shitet nga: Ledjo 15 Gsh 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makine mercedes benz c class w203.Prodhim i vitit 2001 me motorr 200.Te gjitha sherbimet e kryera dhe me letra shqiptare te cilat skadojne ne mars 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim