Mercedes C 200 diesel -94

Shitet nga: Leo 30 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz c class 200 viti i prodhimit 1994,lenda djegese benzin...Esht me dokumenta.
Gjendja motorrike dhe xhenerike shum e mire.
250.000 mij lek.
Per me shum info. kantaktoni ne nr. 0682169203
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim