Mercedes C 200 diesel -08

Shitet nga: Bledi 22 Nën 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes C Class 200 CDI nafte,vishnje,viti 2008 Look AMG i vitit 2011.Makina eshte blere me 0 km te Autostar Albania dhe ka dale per here te pare ne rruge ne shkurt te 2009.Eshte ne gjendje perfekte,me te gjitha sherbimet te bera para kohe te Autostar Albania Mercedes Benz Makina eshte me motor CDI,sedilje lekure ngjyre te bardha sensor parkimi,televizor navigator,kambio automatike,xhamat me perde MB,fener inteligjent xenon dhe Day running Lights,disqe alumini,pasqyra me palosje me pult.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim