Mercedes C 200 diesel -05

Shitet nga: Erion 23 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
Benz c200 cdi viti 2005 manual me 6 marsha motorr evo elegance ne gjendke te shkelqyer 230 mij km origj kontrolloni ku te doni ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe gjenerike disqe 17 goma michelin cruise control ekran telefon,klima automatike esp srs 8 airbag te gjitha sjerbimet te bera tek benzi servis bushi,,,vaj filtra amortizator bilshtein gjerman.7200 euro i diskutueshem.ju lutem vetem bleres serioz dhe jo ndrrime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim