Mercedes C 200 diesel -05

Shitet nga: Eri 22 Tet 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
C 200 diesel motorr evo 6 marsha shume ekonomike dje ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike 240 mij km origjinale disqe alimini 17 orihjinale benzi evo dhe goma michelin,amortizator bilstein gjerman vaj filtra te sapo mderruara me ekran te madh tipo ri telefon,cruise control dokumenta te sapopaguara deri ne teror 2015.7200 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim