Mercedes C 200 cdi Elegance Evo viti 05(Okazion)

Shitet nga: Eri 01 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
C 200 cdi viti 05 motorr evo manuale me 6 marsha me klima cruise control drita automatike goma mischelin disqe 17 ne gjendje sh te mire motorrike dhe gjenerike.vaj filtra amortizatoret e pare dhe ferrotat te sapo nderruara te mercedes benz laprake me fature.shume ekonomike.240 mij km origjinale me kontroll ku te doni.dokumenta telpaguara deri ne nentor 2015.Shume ekonomike 5 lt /100 km.6100 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim