Mercedes C 200 cdi -05 motorr evo(6500€)

Shitet nga: Eri 01 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Benz c200 cdi manual 6 marsha motorr evo viti 05 klima ekran te madh me telefon shume ekonomike dhe ne gjendje te shkelqyer sherbimet i jane bere gjithmone te mercedes benz me fature,goma michelin dhe disqe 17 benzi.dok deri ne nentor 2015.6500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim