Mercedes C 200 cdi -01

Shitet nga: kevi 30 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedes benz model 203/cdi 200 me kambio manuale me 6 marshe, me clima automat. Makinen e kam Marr ne suedi per vete, dhe eshte ne gjendje shume te mire. 4500 euro e diskutushme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim