Mercedes C 200 CDI -01

Shitet nga: benz 12 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz C 200 CDI portobagazh. Kambio automatike + pilot automatik, radio cd origjinale e benz, airbag shofer + pasagjeret, tapiceri cope. Makina eshte me letra dhe siguracion te sapopaguar ( deri ne dhjetor 2015). Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra dhe cdo gje tjeter.
Makina shitet per arsye mos perdorimi. Eshte perdorur vetem fundjavave dhe eshte mbajtur ne garazhd. Nuk ka asnje demtim.
E gatshme te shikohet ne cdo servis.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim