Mercedes C 220 Cdi -04

Shitet nga: c class 06 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz c class viti 2004 motorr evo,klima,kamio automatike,pilot automatik,motorr 220 cdi,ngjyre gri metalizato,disqe alumini,mbyllje me pult,6 airbag,abs,esp,srs, etj,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,me dogan te paguar, 6300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim