Mercedes Vaneo 1.7 CDI -03

Shitet nga: Mercedes 04 Dhj 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mire...E Sapo Ardhur Nga Gjermania...E sapo Targuar. DIsqe 17 TE Vetat...Kasetofon Origjinal PIONEER Me Navi Origjinal 4 Airbag...Sendlije te Cmontueshme Behen Dhe Familjare...Xhama Origjinal te Zinj Mbrapa...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim