SHITET FUGON

Shitet nga: Mercedes 14 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 600
SHITET FUGON , PORTOKALLI , KAMBIO MANUALE , NAFTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE DHE EKONOMIKE I VITIT 1995.

8.200 EURO (ose nderrohet me fugon tjeter ME TE VOGEL )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim