Mercedes Benz E 350 dizel -11

Shitet nga: mandi 14 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 350
Mercedes Benc E 350 ~~> makine e sapo ardhur me dogane... diezelBlue Edfiviency Avangarde viti 2011 ... clima.. para mbrapa sensor me kamera ..makina ka pllaken tronike me Radar pilot atomatik...Pasqyrat me senskr dhe me palpsje ..fari ksenon Biksenon ..sedile.lekure dhe me memorje ..tv ...navi te madh ... disje alumini ..goma te reja.. pasqyrat me palosje ..
fb per foto.me.shumm: AUTO RUBIN~~~> zgjidh makine tende me.cmime. me te lira ne treg.. tek ne...■■■■Gjeni dhe ojes makinash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim